E-151Duży dom parterowy

Zamów

cena: 6 190 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-151 Duży dom parterowy

Dom parterowy, w którym zaprojektowane są trzy sypialnie. Część wspólna domu to salon z jadalnią oraz kuchnia, które łącznie tworzą przestrzeń o powierzchni ponad 46m2. W kuchni zlokalizowana została zamknięta spiżarnia. Południowy taras dostępny jest zarówno z pokoju dziennego jak i jednej z sypialni. W skład części prywatnej domu wchodzą trzy sypialnie oraz łazienka z wanną i prysznicem. Wydzielona pralnia umieszczona jest jako pomieszczenie przechodnia przy przedsionku. Poddasze można łatwo zagospodarować, dzięki uwzględnionym w projekcie schodom, które zrealizować można w późniejszym czasie. Podana powierzchnia poddasza do zaadaptowania jest wielkością netto tj. mierzoną po obrysie ścian.

 

Powierzchnia użytkowa 136,5 m²
Powierzchnia netto 169,4 m²
Powierzchnia zabudowy 225,3 m²
Garaż 32,9 m²
Strych 73,8 m²
Kubatura 504,6 m³
Wysokość budynku 7,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 305,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 26,0 x 23,4 m
Stan surowy zamknięty 436 000 PLN
Instalacje wewnętrzne 78 800 PLN
Wykończenie 161 900 PLN
Koszt budowy 676 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 570 000 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

P R O M O C J A (klienci indyw.) - Zestawienie materiałów za 1zł - 1,00 PLN więcej

Ze względu na duże zainteresowanie wprowadzamy możlowość zamówienia za symboliczną złotówkę zestawienia materiałów do każdego projektu!

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Adrian
18.05.2019 / 20:17:06odpowiedz

A macie kosztu mniej więcej ile to wychodzi w stanie surowym zamkniętym dzięki i pozdrawiam

Tom
23.02.2018 / 21:51:36odpowiedz

Witam Jestem w trakcie budowy domy wg tego projektu i musze przyznac ze podane szacunkowe koszty sa dalekie od realnych kosztow ktore trzeba poniesc. Oczywiscie zakladajac budowowanie dla siebie "jak nalezy" Pozdrawiam i polecam projekt

Adrian
18.05.2019 / 20:17:57odpowiedz

A macie kosztu mniej więcej ile to wychodzi w stanie surowym zamkniętym dzięki i pozdrawiam

JolDom
22.04.2017 / 14:21:29odpowiedz

Witam, jeżeli zmienimy nachylenie dachu na 25 stopni, to czy powierzchnia dachu a zarazem koszt będzie mniejszy?? Czy wizualnie będzie to dobrze wyglądało. ??

E-DOMY.PL
26.04.2017 / 13:21:28odpowiedz

Witamy. Przy zmianie nachylenia kąta dachu na 25 stopni różnica powierzchni dachu wynosić będzie około 15 m2. Koszt wykonania zadaszenia będzie odpowiednio mniejszy. Po takiej zmianie proporcje domu będą wciąż dobrze wyglądać. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

JolDom
22.04.2017 / 14:21:28odpowiedz

Witam, jeżeli zmienimy nachylenie dachu na 25 stopni, to czy powierzchnia dachu a zarazem koszt będzie mniejszy?? Czy wizualnie będzie to dobrze wyglądało. ??

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty