E-195LProsty dom komfortowy

Zamów

cena: 5 790 PLN
6 190 PLN
dostępność: 5 dni

Projekt domu E-195 L Prosty dom komfortowy

Projekt domu o prostej bryle przekrytej dwuspadowym dachem. Część wspólna parteru składa się z salonu z wydzieloną przestrzenią na stół oraz kuchni ze spiżarnią. Z holu dostępny jest pokój, który może pełnić rolę gabinetu. Dzięki zlokalizowanej tuż obok łazience, pokój ten może być wygodny dla mieszkającej w domu osoby starszej. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie. Dwie z nich, umieszczone nad garażem posiadają aneksy z garderobami. Pozostałą powierzchnię piętra zajmuje łazienka oraz praktyczne pomieszczenia pomocnicze: wspólna garderoba i pralnia. Dom wyposażony jest w garaz dwustanowiskowy.

 

Projekt jest powiększoną wersją projektu E-193.

Powierzchnia użytkowa 158,5 m²
Powierzchnia netto 231,8 m²
Powierzchnia zabudowy 163,6 m²
Garaż 39,4 m²
Kubatura 576,0 m³
Wysokość budynku 8,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 240,0 m²
Kąt nachylenia dachu 38 °
Minimalne wymiary działki 25,1 x 19,5 m
Stan surowy zamknięty 450 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 102 600 PLN
Wykończenie 205 200 PLN
Koszt budowy 758 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 636 300 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Piotr
15.05.2019 / 21:52:59odpowiedz

Czy istnieje możliwość podniesienia ściany kolankowej do ok. 150cm? Ile kosztowałaby taka zmiana w projekcie? Czy taka zmiana wymaga wprowadzenia innych zmian, np. zmiany kąta dachu czy wydłużenia okapów? Pozdrawiam.

E-DOMY.PL
16.05.2019 / 14:22:48odpowiedz

Witamy. Ściana kolankowa może zostać podniesiona i nie będzie konieczne korygowanie kąta nachylenia i okapów dachu. Zmianę wprowadzić należy podczas adaptacji projektu i z architektem adaptującym należy ustalić koszt modyfikacji. Proszę zwrócić uwagę, że przy takiej wysokości ścianki kolankowej spód okien połaciowych znajdzie się dość wysoko. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Zbyszek
20.01.2019 / 18:18:21odpowiedz

Czy istnieje możliwość podpiwniczenia części budynku tylko pod garażem?

E-DOMY.PL
21.01.2019 / 10:33:59odpowiedz

Witamy. Podpiwniczenie należy wprowadzić do projektu podczas jago adaptacji. Obrys może być ograniczony tylko do obrysu garażu. Należy w odpowiednim miejscu zlokalizować schody. Prosimy pamiętać, że na rozwiązania techniczne podpiwniczenia wpływ ma rodzaj gruntu i poziom wód gruntowych. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Monika
15.10.2018 / 10:16:48odpowiedz

Czy istnieje możliwość przeniesienia komina z łazienki do pomieszczenia technicznego? Nie jestem pewna czy kabina prysznicowa zmieści się pod schodami...

E-DOMY.PL
15.10.2018 / 12:23:52odpowiedz

Witamy. Przeniesienie komina do pomieszczenia technicznego jest możliwe. Zmianę należy wprowadzić podczas adaptacji projektu. Proszę jednak zwrócić uwagę, że taka zmiana będzie miała konsekwencję w układzie łazienki na poddaszu, gdzie komin znajdzie się w miejscu aktualnie zaprojektowanego prysznica. W przypadku dolnej łazienki, spód płyty żelbetowej spocznika schodów jest na wysokości +2.23 m. Jest to wysokość umożliwiająca zamontowanie kabiny prysznicowej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Monika
18.10.2018 / 11:36:12odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę z tego, że komin również na piętrze ulegnie przesunięciu jednakże zakładam po prostu zamianę komina i prysznica miejscami - komin oddzieli wannę i prysznic :) Pozdrawiam!

E-DOMY.PL
12.08.2018 / 16:03:56odpowiedz

Witamy, oczywiście jest możliwość podpiwniczenia projektu, ale tylko w ramach adaptacji projektu. Nasz typowy projekt jest niepodpiwniczony. Pozdrawiamy.

Tomek
12.08.2018 / 14:32:07odpowiedz

Witam Czy jest mozliwosc podpiwniczenia ?

ruda
13.11.2016 / 18:08:05odpowiedz

Czy istnieje możliwość usunięcia okien na parterze i piętrze od strony garażu, tak aby projekt dostosować do działki o szerokości 24,5 m?

E-DOMY.PL
14.11.2016 / 12:27:54odpowiedz

Witamy. Tak, okna w garażu i w ścianie szczytowej w sypialniach mogą zostać usunięte. Wówczas dom może zostać zlokalizowany na działce o szerokości 24,5 m. Można rozważyć doświetlenie sypialni dodatkowym oknem połaciowym. Zmiany należy wprowadzić podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty